درباره سایه سپید

کانون آگهی و تبلیغات هنر سایه سپید که ما بصورت مخفف صداش میزنیم “سایه سپید”

سایه سپید دانشگاهیه  که زمان توش حرف اول رو می‌زنه. هرکدوم از خدمات ما در سایه سپید یه اثر مهم داره، اونم اینه که یه کاری کنه شما بتونین برند تون رو  به بهترین شکل ممکن معرفی کنید.کارهای فکری و خلاقانه  رو سایه سپید براتون انجام می‌ده تا شما بتونین به رشد کسب و کار تون فکر کنید!

کل ماجرای سایه سپید از سال ۸5 شروع شد، بعد از تجربه حرفه در عکاسی خبری و تبلیغ نویسی در مهم ترین رسانه اون دوره یعنی روزنامه.

روزنامه نگاری در حرفه ای ترین سطح ممکن به ما کمک کرد تا بتونیم پشتوانه خوبی در ایجاد استاندارهای درست در عرصه تبلیغات ایجاد کنیم.

از اون موقع تا امروز، تعهد، کیفیت، هوشمندی و حمایت، برای ما خلاصه شده در سایه سپید.

برای همینه که می‌گیم، می تونیم “خالق روایت های اثر گذار” باشیم.

روایت هایی از جنس واقعیت

چشم‌انداز ما

آینده‌ی دلخواه همون‌جاییه که انسان قهرمان داستان زندگی خودش باشه ! آینده‌ای که با استعدادها و افکار به تکامل رسیده‌ی بشر رشد می‌کنه و به تعالی می‌رسه.

 

رسالت ما

باید کاری کنیم کسب و کار ها بتونن ارتباط و منفعت تعامل اجتماعی رو در قالب داستان های شخصی سازی شده ارائه کنند . و این فقط و فقط با ارتقا دادن دانش برند سازی محقق خواهد شد. و این اصلی‌ترین رسالت ماست.

 

ارزش‌های ما

ارزش‌ها و باورهای ما در یک نگاه

هویت یکپارچه

ما به استانداردهای اخلاقی و انسانی پایبندیم و تلاش می‌کنیم تا از این راه به هویت یکپارچه برسیم. یکپارچگی حرفه‌ای از برنامه‌ریزی تا اجرا، از نقاط قوت ماست و برای حفظ و نگهداری‌ش ، تمام تمامیت خودمون رو بکار می گیریم.

 

 

مشارکت واقعی

تاکید ما اینه که با کسب‌وکارهای واقعی مشارکت قوی داشته باشیم. عنصر اصلی موفقیت ما تعهد به شرکاست و همیشه برای رشد و پیشرفت فکری‌مون، به اعتماد متقابل و شیوه‌های کاری منضبط، اعتقاد داریم.

 

رهبری فکری

رهبری فکری، عنصر اصلی برای موفقیت اقتصادیه . سایه سپید به دلیل داشتن رهبری فکری متاثر از دانش برندسازی، متعهد است به ارتقاء جایگاه برند در ذهن مشتریان

 

تمرکز بر مردم

جهان بدون مردم معنایی نداره و ما سایه سپیدی ها متعهد به مردم و تعالی جهانی هستیم. جهانی که در اون کار و زندگی می‌کنیم، جهانی که مردمش لایق بالاترین سطح رفاه هستن

 

150 150 سایه سپید

دیدگاهی بنویسید